Slot Ne Demek, Nasıl Oynanır, Püf Noktaları, Taktikleri, Mantığı Nedir

Slot Ne Demek, Nasıl Oynanır, Püf Noktaları, Taktikleri, Mantığı Nedir ? konu başlığından da anlaşılacağı gibi Slot oyunu nedir hakkında bir çok soruya cevap vereceğiz.

Slot Ne Demek (Nedir) ?

Slot sözlük anlamına göre bir şeyin yerleştirileceği delik yada yarık demektir. Sadece slot oyunu anlamında düşünecek olursak madeni parayı attığınız delik ve sonrasında başlayan oyun olarak düşünebiliriz.

Slot Nasıl Oynanır ?

Madeni parayı attıktan sonra ya da kumarhanelerde yüklediğiniz kartı makineye bastıktan sonra oyuna başlayabilirsiniz. Slot nasıl oynanır sorusunun cevabı da aslında oldukça basittir.

Giriş ücretini onayladıktan sonra karşınıza çıkan çeşitli oyunlardan bir tanesini seçiniz. Dilerseniz her oyun sonunda oynadığınız oyunu değiştirme şansınız bulunmaktadır.

Slot Ne Demek

Oynayacağınız slot oyununu seçtikten sonra oyun altındaki butonlarla oyuna giriş ücretini belirleyin. Oyuna giriş ücreti tamamen sizin bütçenize göre tercih edeceğiniz bir miktardır. Kredi miktarı ve spin bedeli başlıklı değerleri siz belirliyorsunuz.

Yine oyuna başlamadan önce ‘İnformation’ yani kısaca ‘İ’ butonuna basarak oynayacağınız oyundaki simgelerin ödeme tablosunu gözden geçirin. Oyundan ne kazanacağınızı anlamak için bu çok önemlidir.

Daha sonra ‘Spin’ butonuna basınız ve oynayacağınız oyundaki ödeme miktarını onaylayın. Böylece ekrandaki işaretler dönmüş olacaktır.

Oyundaki simgeler oynadığınız oyun türüne göre değişecektir. Kimi oyunda meyve resimleri, kimi oyunda çizgi karakterler, kimi oyunda ise sayılar karşınıza çıkacaktır.

Manuel spin seçeneğinde elle oyunu başlatıp sonlandırabilirsiniz. Otomatik spin seçeneğinde ise siz bu butona tıkladıktan sonra otomatik olarak her el sonlanacak ve tekrar başlayacaktır.

Kazandığınız miktarlar bu simgelerin yada işaretlerin yan yana gelme durumuna göre değişecektir. Ödeme tablosunda hangi dizilimlerin çok kazandırdığını kontrol edebilirsiniz. Slot nedir, ne demek ve slot nasıl oynanır sorularına basit bir dille cevap vermiş olduk. Ayrıca Slot Oyunları Püf noktaları, oyun taktikleri ve mantığı ise yazımızın devamında belirtilecektir.

Slot Oyunları Püf Noktaları

 • Doğru ve kazandıran makineyi ve oyunu bulun.
 • Ücretsiz slot modunda alıştırma yaparak kazanç miktarlarını öğrenin.
 • Slot oyununa özgü verilen bonuslardan faydalanmanız çok önemlidir.
 • Kaybediyorsanız oyuna devam etmeyin.
 • Belli bir slot taktiği üzerinden ilerleyin.
 • Martingale sistemini kullanmayı deneyin

Taktikleri

 • Yüksek limitle girdiğiniz oyundan yüksek miktarlar kazanırsınız.
 • Belli bir miktar oyundan sonra büyük ikramiye gelecektir.
 • Karakterinize ve ilginize uygun oyun simgelerini seçin.
 • Kasanız biterse oyuna ek yükleme yapmayın ve ara verin.
 • Yüksek limit kazanmak için küçük limit ile oyuna başlayın. Bir anda yüksek limit basın.

Slot Oyunları Mantığı

Öncelikle slot oyunları temel mantığı Rastgele Sayı Üretici (RSÜ) algoritmasıdır. İnternetteki slot oyunlarındaki mantık ise her bir sütuna ait Rastgele Sayı Üretici algoritmasının aktif olmasıdır.

Yani bir oyunda çok fazla üst üste yüksek limitler kazanırken diğer oyunda hiç kazanmama şansınız bulunabilir. Blackjack nasıl oynanır yazımızı da incelemenizi değerli buluyoruz.

Hepsibahis giriş yaparak en iyi slot oyunlarını bulabilirsiniz ve oynayabilirsiniz. Youwin Ödeme Sorunları yazımızdan ödeme sorunlarını ve çözümlerini araştırabilirsiniz.